Hakkımızda Üst

Hakkımızda

Hakkımızda ;

Altın Demirci Cami Halıları kurulduğu günden bu yana, camilerimizin ve cemaatlerimizin beklentileri ve talepleri doğrultusunda en kaliteli hijjenik, tozumaz ve özgün motifli cami ve yurt halılarını üretiminde sektörde lider firma haline gelmiştir. Cami Halısı markasının hakkını en iyi şekilde vermenin gayreti içerisindeyiz. Ülkemizde artış gösteren % 100 yün ve akrilik cami halı ihtiyacına, en iyi şekilde yanıt vermek amacıyla imalatına başlamış olduğumuz yün ve akrilik halıda özel dekorasyonlarımız ve boyutlarımız ile halkımıza hizmetimizi sürdürüyoruz.

Ürünlerimize Göz Atın

Facebook Sayfamız

Faaliyet gösterdiğimiz alanda sürekli gelişip büyüyerek, sektöründe en çok tercih edilen marka olmak ve halıcılığın yok olmaması için tüm gayretimizle çalışmaktır.

Teknolojiye ve Makine parkımıza yatırımlarımızı sürdürerek Türk halı dokuma sanatının en güzel ve en değerli ürünlerini vermek, geçmişten geleceğe yaşanacak bu yolculuğu Altın Demirci Cami Halıları olarak sürdürmekteyiz.

Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyen bir firma olarak yaptığımız her işte, ürettiğimiz her üründe en üst kalite düzeyini hedef alırız.

Yaratıcı ve girişimci ruhumuzla faaliyet verdiğimiz alanda yenilikler getirmek geleneğimizdir.

Müşteri memnuniyetini üretimimizin odak noktası yapan bir firma olarak cami halısını bir sanat eseri gibi işleyerek tüm sanatseverlerin ve halı severlerin beğenisine layık ürünler sunmak başlıca görevimizdir.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Yün,Akrilik ve Göbekli Cami Halıları

Altın Yün cami halısı olarak yüksek ürün kalitesine sahip yün cami halısı, akrilik cami halısı ve yün ve akrilik göbekli cami halısı üretiminde ürün çeşitliliği ile faaliyet göstermekteyiz.

Yüzlerce Desen & Uygun Fiyat

Modern teknolojiyi kullanarak birbirinden güzel cami halısı desenleri üretmekte ve siz değerli müşterilerimize uygun cami halısı fiyatları ile sunmaktayız.

Modern Teknoloji,Kaliteli Ürün ve Çeşitlilik

Altın Demirci Cami Halıları markası ile el halısı görünümlü yün makina halısı üretimi yapan firmamız faaliyete başladığı yıldan itibaren sürekli ve istikrarlı büyüme göstermiş, modern teknolojiyi, yüksek ürün kalitesi, ürün çeşitliliği ile sektörde önemli bir pazar payına sahip olmuştur.

Satış Öncesi ve Sonrası %100 Garanti

Altın Demirci Cami Halıları markası olarak satış yaptığımız ürünlerimiz %100 Garanti kapsamımızda yer almaktadır. Çünkü biz ürünlerimize güveniyoruz ve müşterilerimizin ürünlerimizden memnuniyet duymasını çok önemsiyoruz.
Hakkımızda

Ürün kataloğumuza göz atmak istermisiniz.Yüzlerce desen ve seçenekler...

Halılarımız Türk Standartları Enstitüsü’nün , TS-11988 nolu Halı standartlarına göre üretilmiştir.
× Whatsapp İletişim