Cami Halılarında olması gereken özellikleri sizler için derledik. Bu özellikler cami halılarında olmazsa olmaz teknik özelliklerdir. Ve sizlere sunduğumuz cami halılarımız tüm bu özelliklere sahiptir.

İzolasyon: Cami Halısı kış dönemlerinde sıcaklık ve yalıtım sağlar. Daha uzun süre sıcak havayı korur, böylece vücudunuz ve zemin arasındaki sıcaklığı ayırarak size konfor sağlar.Cami cemaatinin daha rahat ibadet etmesi için önemli bir etkendir. Bu sebeple sizlere sunduğumuz tüm halı modellerimiz bu özelliğe sahiptir.

Güvenlik : Bir mekanda güvenlik, özellikle çocuklar yaşlılar ve tüm gençler için oldukça önemlidir. Halı bizim adımlarımıza tampon görevi yapar ve aynı zamanda kayma ve düşme risklerini azaltır.Cami cemaatinin özellikle yaşlılarımızın güvenliği bizim için önemlidir. Bu konuda hassasiyet içerisinde olmakla beraber halılarımızın güvenlik konusunda çok dikkat etmekteyiz.

Estetik : Halı yaşam alanlarımızın dekorasyonunun temelidir ve seçiminde özen gösterilmelidir. Seçtiğiniz halının renk ve dokusu odanın atmosferini belirler ve serildiği ortamın kalitesini ifade eder. Caminin dekoru için önemli olan estetik cami halılarımızın desenleri ve müşterilerimizin talepleri doğrultusunda özel çizim cami halısı desenleri uygulaması yapmaktayız.

Akustik : Halı ses yalıtımı sağlar ve dışından gelen rahatsız edici gürültüyü azaltmaya yardımcı olur. Katlar arasındaki ses geçişlerini engelleyerek sessizlik ve gizlilik sağlanmış olur.

Konfor : Halı adımlarınızı ve hareketlerimizi yumuşatarak konforlu bir ibadet alanı sunar, Bu sayede yerde oturabilir uzun süre vakit geçirebilirsiniz.

Filtrasyon : Düzenli olarak vakumlu süpürgeler ile temizlik yapıldığında ortam havasını temizleyerek iç mekan hava kalitesini arttırır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp İletişim