Cami Halısı Haber 3

Altın Demirci Cami Halısı Manisa Demirci ve Gaziantep’te üretilen kaliteli işçilik ve malzeme kullanılarak üretilmiş olan Akrilik Cami Halısı, Yün Cami Halısı, Göbekli Akrilik ve Yün Cami Halısı, Seccadeli Cami Halısı satışı yapmaktadır.

Altın Demirci Cami Halıları kolay bir şekilde temizlenen ve uzun süre dayanıklı, kısa sürede eskimeyen Demirci ve Gaziantep yöresinde üretilen özel kumaşlar ile renkleri uzun süre solmayan halılardır.Temizlik açısından yıkama ve toz alma anlamında rahat olan cami halıları Türkiye’nin her bölgesindeki camilerimizde olmazsa olmaz camiyi oluşturan öğelerden bir tanesidir. Müşterilerin talepleri doğrultusunda özel tasarım olarak üretilen cami halıları yaklaşık olarak fabrikalarımızda 1-2 hafta gibi kısa bir süre zarfında hazır hale getirilip müşterilerimize sunulmaktadır. Cami halılarının temizlik ve bakım işlemlerini hiç kaldırmadan yerinde yapabilmenizle birlikte kaldırıp başka bir yerde de temizleyebilirsiniz. Cami halısında kolay temizlenebilirlik ve temizleme işlemi sonrası renklerin canlılığını koruması son derece önemlidir.

Cami Halısı alırken tercih edilen en önemli unsurlardan biri de ödeme kolaylıklarıdır. Altın Demirci Cami Halısı ödeme kısmında en uygun cami halısı fiyatları ile sektördeki piyasaları alt üst ederek değiştirmenin ve üretmenin bir uzmanlık gerektirdiğini benimseyen firmalardan bir tanesidir.

Camilerimizde zemine kaplanan cami halıları, cami ye girerken ilk göze çarpan bir cami öğesidir. Cami’nin bir parçası olarak cami halılarını güzel yapan ise, halıdaki desen, ipliğin kalitesi ve motifteki göz alıcı tasarımlardır. Betonarme zemini kaplamasının dışında cemaatin rahat bir şekilde ibadet etmesini sağlayan bu halılar kaliteli malzemelerden ipliklerden üretilir. Halının dokusundaki sıklıkla orantılı olan kalite, dokunulduğunda kendini belli eder.

Altın Demirci Cami Halıları olarak kaliteye önem vermemizin sebebi çok sık kullanımdan ötürüdür. Zira binlerce kişinin üstüne bastığı bu halılar, oldukça dayanıklı ve hijyenik olmak zorundadır. Üstelik bu tarz halılar genelde bir kere alınır. Dolayısıyla uzun ömürlü kaliteli bir ürün olmasına dikkat edilir.

Cami halısı, camilerde ortak ibadetin yapıldığı alanlarda uzun kullanım amacıyla alınan halılara denir. Bir halının cami halısı olabilmesi için taşımak zorunda olduğu birkaç önemli önemli husus vardır. Bunların en başında olmazsa olmaz  kaliteli olması gelir. Cami halısı kalitesi ise ilgili halının dokuma sıklığına bağlıdır. Bir halı ne kadar sık dokunursa o kadar kalitelidir şeklinde bir fikir ortaya konulabilir. İnsanların ibadet emek için geldikleri camiler yoğun olarak kullanılan ve insan sirkülasyonunun çok yüksek olduğu alanlardır. Cami halıları, böylesi bir yoğun kullanıma maruz kaldığından hem buraya dini vecibelerini yerine getirmeye gelenlerin rahatlığı hem de yüksek sirkülasyon nedeniyle kısa sürede halının deformasyona uğramaması için kalite standardının düşürülmemesi icap eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp İletişim